O mnie

Michał Stawicki

Kim jest Michał Stawicki?

Autor. Mąż. Administrator baz danych. Katolik. Tata trójki nastolatków. Trener nawyków. Maniak rozwoju osobistego. Nałogowy czytelnik. Właściciel agencji reklamowej ResurrectingBooks.

Między innymi.

W sierpniu 2012 roku wpadła mi w ręce książka amerykańskiego milionera, The Slight Edge, i kompletnie przewartościowała moje myślenie o sukcesie w życiu.

Miałem wtedy lekką nadwagę, życiową chandrę i żyłem od pierwszego do pierwszego w cichej desperacji, nie widząc za bardzo sensu swojego życia. Wszystko było OK – praca, rodzina zdrowie – ale głęboko w środku czułem, że mogłoby być o wiele lepiej.

Przez miesiąc zmagałem się z przekazem książki, a w końcu zacząłem go wdrażać w życie. Przez następne kilka lat wyrobiłem sobie kilkadziesiąt nowych nawyków, rozpocząłem trzy nowe ścieżki kariery, kupiłem dom, zwolniłem żonę z pracy, napisałem i wydałem 17 książek po angielsku i sprzedałem ich kilkadziesiąt tysięcy sztuk.

A to wszystko dzięki niewielkim, codziennym nawykom.

Mam nadzieję, że moje doświadczenie życiowe, które dzielę na łamach Przekroczyć Siebie pozwoli Ci odczuć, że tak naprawdę, jak długo oddychasz, tak długo nie jesteś bezradny.

Nieważne, jaka jest Twoja sytuacja, jak bardzo jesteś zawalony życiowymi wyzwaniami, zawsze możesz zrestartować i odbudować swoje życie.